افتخارات

افتخار ما 35 سال همراهی با شماست چرا که بزرگترین افتخار رضایت مصرف کننده می باشد نه لوح و تندیسهایی که متاسفانه در حال حاضر فقط با پول بدست می اید ما افتخار می کنیم که محصولات ما از سال 1364 تا به امروز مورد استقبال شما عزیزان قرار گرفته است.
ما افتخار می کنیم که در سال 91 توانستیم برای اولین بار در ایران توسط متخصصان و مهندسان ایرانی خط تولید آرد سوخاری پانکو با توان تولید یک تن در روز را راه اندازی و 40 فرصت شغلی ایجاد کنیم.
ما افتخار می کنیم که در سال 94 توانستیم به دلیل استقبال کم نظیر مصرف کنندگان عزیز تولید آرد سوخاری پانکو با توان تولید یک تن در روز را با حفظ کیفیت به چهار تن در روز تبدیل کنیم.
ما افتخار می کنیم که در سال 96 توانستیم فعالیتهای تخصصی در جهت افزایش کیفیت واحد تحقیق و توسعه را توسط مهندسان و متخصصان بومی راه اندازی کنیم.
ما افتخار می کنیم که واحد تحقیق و توسعه ما توانست در سال 96 برای اولین بار در ایران دستگاه خنک کننده فوق سریع نان را در این واحد طراحی و پیاده سازی کند که به وسیله این دستگاه ما توانستیم پا را از استانداردهای ملی فراتر گذاشته و به استانداردهای جهانی برسیم.
ما افتخار می کنیم قدمی دیگر در جهت سلامت خانواده ایرانی برداریم و پس از سه سال تحقیق و بررسی محصول ژامبون پک را برای اولین باردر ایران به بازار عرضه کنیم به وسیله این محصول به راحتی می توان یک کالباس سالم خوشمزه خانگی با طعم کالباسهای صنعتی در منزل تهیه کرد.
در آخر لازم به ذکر است که با توجه به اینکه در کیفیت هیچ نهایتی نیست تنها منشا انرژی و راهنمای افزایش کیفیت انتقاد و پیشنهادات شما عزیزان می باشد پس لطفأ انتقادات خود را از ما دریغ نکنید و از طریق سایت ،سامانه پیامک و تلفن با ما در تماس باشید.
به امید ایرانی آبادتر