افتخارات

افتخار ما ۴۰ سال همراهی با شماست، چراکه بزرگترین افتخار، رضایت مصرف‌کننده‌هاست، نه لوح‌ها و تندیس‌هایی که متأسفانه فقط با پول قابل دست‌یافتن هستند. ما افتخار می‌کنیم که محصولات ما از سال ۱۳۶۴ تا کنون توسط شما عزیزان مورد پذیرش قرار گرفته است..
ما افتخار می‌کنیم که در سال ٩۱، توانستیم برای اولین بار در ایران، توسط متخصصان و مهندسان ایرانی، خط تولید آرد سوخاری پانکو را با توان تولید یک تن در روز راه‌اندازی کرده و ۴۰ فرصت شغلی ایجاد کنیم..
ما افتخار می‌کنیم که در سال ٩۴، به دلیل استقبال کم‌نظیر مصرف‌کنندگان عزیز، توانستیم تولید آرد سوخاری پانکو را با حفظ کیفیت، از یک تن در روز به چهار تن در روز افزایش دهیم.
ما افتخار می‌کنیم که در سال ٩۶، فعالیت‌های تخصصی جهت افزایش کیفیت واحد تحقیق و توسعه را توسط مهندسان و متخصصان بومی راه‌اندازی کنیم.
ما افتخار می‌کنیم که واحد تحقیق و توسعه ما، در سال ٩۶ برای اولین بار در ایران، دستگاه خنک‌کننده فوق‌سریع نان را در این واحد طراحی و پیاده‌سازی کند که با این دستگاه، ما توانستیم به استانداردهای جهانی برسیم.
ما افتخار می‌کنیم که یک قدم دیگر در جهت سلامت خانواده‌های ایرانی برداریم و پس از سه سال تحقیق و بررسی، محصول ژامبون پک را برای اولین بار در ایران عرضه کنیم که این محصول به راحتی به شما امکان تهیه یک کالباس سالم و خوشمزه خانگی با طعم کالباس‌های صنعتی را در منزل می‌دهد.
افزایش کیفیت، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان است. پس لطفاً انتقادات خود را از ما دریغ نکنید و از طریق سایت، سامانه پیامک و تلفن با ما در تماس باشید.
به امید ایرانی آبادتر