درباره افخم

صنایع غذایی افخم در سال 1364 توسط فریدون سیاحیان در اصفهان با برند صبا و خوشه و با بسته بندی محصولاتی از جمله نمک و ارد سفید فعالیت خود را آغاز نمود و پس از جنگ تحمیلی و سهمیه ای شدن گندم به محل فعلی خود با زمینی به وسعت 6000 متر مربع و زیر بنای 2500 متر مربع انتقال یافت و پس از سالها فعالیت در صنعت غذائی کشور در سال 1389 با راه اندازی واحد آزمایشگاهی مجهز و واحد ساخت و تولید صنعتی موفق به دریافت پروانه تحقیق و توسعه گردید و خط مش فعالیتهای خود را تولید محصولات جدید و منحصر به فرد در صنعت غذائی کشور قرار داد و افتخار این را داشت در سال 1391 توسط مهندسان و محققان مجرب خط تولید آرد سوخاری پانکو را برای اولین بار در ایران راه اندازی کند و تا به این روز تمام تلاش خود را برای افزایش توان تولید در کنار حفظ کیفیت انجام داده حمایت مشتریان در این سالها خود تصدیقی بر این مطلب می باشد.
و به زودی محصولات منحصر به فرد بیشتری از این برند به شما معرفی خواهد شد.....

کارخانه افخم کارخانه افخم
کارخانه افخم
آزمایشگاه

آزمایشگاه صنایع غذائی افخم یکی از مجهزترین واحدهای آزمایشگاهی در منطقه و پرسنل مجرب که وظیه کنترل کیفیت محصولات تولید و امور محوله واحد تحیق و توسعه را بر عهده دارند.کارخانه افخم


واحد ساخت و تولید

با توجه به خط مش این واحد مبنی بر تولید محصول یا کیفیتی منحصر بفرد معمولا نیازمند دستگاه های منحصر به فرد می باشد که با توجه با این نیاز واحد ساخت و تولید که متشکل شده از مهندسین و دستگاههای ساخت و تولید در این واحد راه اندازی شده که چندین دستگاههای موفق از جمله خط تولید آرد سوخاری پانکو را نیز در کارنامه خود دارد.

کارخانه افخم کارخانه افخم

درباره افخم مارکت

فروشگاه اینترنتی صنایع غذایی افخم با نام افخم مارکت آماده است تا تمامی محصولات خود را برای مصرف کنندگان عزیز به سرتاسر سرزمین پهناورمان ارسال نماید. برای این منظور به بخش افخم مارکت مراجعه نمایید و محصول مورد نطر را انتخاب و تعداد را مشخص نموده و سپس از طرق ارسالی موجود محصول مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد. در صورت وجود هر گونه مشکل در محصول مورد نظر می توانید این محصول را برگشت زده و تمامی هزینه خود را دریافت نمایید. توجه کنید برای برگشت محصول باید عکس محصول با عیب رؤیت شده را به ایمیل info@afkham-co.com ارسال و سپس از طریق شماره تلفن تماس با کارخانه به ما اطلاع دهید و درخواست مرجوع کالا را بیان نمایید. میتوانید سایر نظرات و پیشنهادات خود را از طریق ایمیل info@afkham-co.com برای ما ارسال نمایید.