درباره افخم

در سال ۱۳۶۴، شرکت صنایع غذایی افخم توسط فریدون سیاحیان در اصفهان تأسیس شد. این شرکت با برندهای صبا و خوشه و با بسته‌بندی محصولاتی از جمله نمک و آرد سفید فعالیت خود را آغاز کرد. پس از جنگ تحمیلی و تخصیص سهمیه گندم، شرکت به محل فعلی خود منتقل شد و زمینی به وسعت ۶۰۰۰ متر مربع و زیربنای ۲۵۰۰ متر مربع را اختصاص داد. در سال ۱۳۸۹، با راه‌اندازی واحد آزمایشگاهی مجهز و واحد تولید صنعتی، شرکت موفق به دریافت پروانه تحقیق و توسعه گردید. خط مشی فعالیت‌های خود را در تولید محصولات جدید و منحصر به فرد در صنعت غذایی کشور ادامه داد و در سال ۱۳۹۱، مهندسان و محققان مجرب این شرکت موفق به راه‌اندازی خط تولید آرد سوخاری پانکو برای اولین بار در ایران شدند. تلاش‌های این شرکت برای افزایش توان تولید و حفظ کیفیت، همراه با حمایت مشتریان، تأییدی بر عملکرد موفق آن است.
و به زودی محصولات منحصر به فرد بیشتری از این برند به شما معرفی خواهد شد.....

کارخانه افخم کارخانه افخم
کارخانه افخم
آزمایشگاه

آزمایشگاه صنایع غذائی افخم یکی از مجهزترین واحدهای آزمایشگاهی در منطقه و پرسنل مجرب که وظیه کنترل کیفیت محصولات تولید و امور محوله واحد تحیق و توسعه را بر عهده دارند.کارخانه افخم


واحد ساخت و تولید

با توجه به خط مش این واحد مبنی بر تولید محصول یا کیفیتی منحصر بفرد معمولا نیازمند دستگاه های منحصر به فرد می باشد که با توجه با این نیاز واحد ساخت و تولید که متشکل شده از مهندسین و دستگاههای ساخت و تولید در این واحد راه اندازی شده که چندین دستگاههای موفق از جمله خط تولید آرد سوخاری پانکو را نیز در کارنامه خود دارد.

کارخانه افخم کارخانه افخم

درباره افخم مارکت

فروشگاه اینترنتی صنایع غذایی افخم با نام افخم مارکت آماده است تا تمامی محصولات خود را برای مصرف کنندگان عزیز به سرتاسر سرزمین پهناورمان ارسال نماید. برای این منظور به بخش افخم مارکت مراجعه نمایید و محصول مورد نطر را انتخاب و تعداد را مشخص نموده و سپس از طرق ارسالی موجود محصول مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد. در صورت وجود هر گونه مشکل در محصول مورد نظر می توانید این محصول را برگشت زده و تمامی هزینه خود را دریافت نمایید. توجه کنید برای برگشت محصول باید عکس محصول با عیب رؤیت شده را به ایمیل info@afkham-co.com ارسال و سپس از طریق شماره تلفن تماس با کارخانه به ما اطلاع دهید و درخواست مرجوع کالا را بیان نمایید. میتوانید سایر نظرات و پیشنهادات خود را از طریق ایمیل info@afkham-co.com برای ما ارسال نمایید.